foto1
Ludzie pracujący dla Ciebie
foto1
Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy
foto1
Naprawa i modernizacja wagonów towarowych
foto1
Naprawa i modernizacja pojazdów pasażerskich
foto1
Naprawy bieżące składów całopociągowych
tel. +48 77 453 82 71
sekretariat@wagonopole.pl

Tradycja od 1907 r.

Poszukujemy pracownika na stanowisko technolog mechanik.

Technolog mechanik

MIEJSCE PRACY:

Opole

WYMAGANIA:

· wykształcenie wyższe mechaniczne,

· znajomość systemów CAD 2D oraz 3D, Inwentor,

· samodzielność, dokładność oraz kreatywność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· rozwiązywanie problemów związanych z technologią produkcji w zakresie mechanicznym,

· nadzór nad dokumentacją technologiczną,

· wykonywanie dokumentacji technologicznej prowadzonych prac.

OFERUJEMY:

· samodzielne stanowisko o dużych możliwościach rozwoju,

· miłą atmosferę pracy w rozwijającej się firmie.

Dane kontaktowe:

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.